3-6 sati, u zavisnosti od kondicije i spremnosti takmičara

TRIBALION GREEN
DEČIJA TRKA

2.500,00 dinara po takmičaru – za prijave i uplate do 05.05.2018.

3.500,00 dinara po takmičaru, za kasnije prijave (do 15.05.2018.)

Svaki takmičar dobija Tribalion majicu, a svaki takmičar koji završi trku dobija finišersku medalju!

2.000,00 dinara po takmičaru, za prijave i uplate do 05.05.2018.

Učesnici dečije trke NE plaćaju kotizaciju!

Tekući račun za uplatu kotizacije: 160-418318-11

Online prijave

Takmičari se prijavljuju popunjavanjem forme za prijavu na sajtu. Takmičar e-mailom dobija potvrdu da je prijava primljena. Prijava se smatra validnom kada takmičar od organizatora dobije potvrdu i izvrši uplatu kotizacije na tekući račun organizatora.

Prijave takmičara i preuzimanje startnih paketa

Prijave takmičara u zoni starta/cilja, u petak, 18.05.2018. (od 18:00 do 20:00 časova), a najkasnije do 09:30 časova, na dan trke 19.05.2018.

Napravite svoj tim

Udružite se sa svojim prijateljima, kolegama i napravite tim koji će vam pomoći da uspešno savladate sve prepreke i iskušenja Tribalion trke!

Svaki tim sa četiri ili više članova ulazi u rangiranje timova. Da bi se tim rangirao, svaki član tima mora da završi trku. Vreme tima se dobija sabiranjem vremena svakog člana tima ponaosob.

Članovi tima ne moraju trku završiti zajedno, u isto vreme.

Takmičari prijavljuju naziv svog tima prilikom popunjavanja online prijave.

Timovi mogu biti sastavljeni od takmičara istog pola ili mogu biti mešoviti. Timovi će biti rangirani u tri kategorije: muški (sastavljeni isključivo od muških takmičara), ženski (sastavljeni isključivo od ženskih takmičara) i mešoviti.